توپ بدمینتون طرح یونکس و معمولی

توپ بدمینتون طرح یونکس و معمولی تولید پیام اسپرت در رنگ و دسته بندی چندتایی آماده عرضه به تمام نقاط در ایران

توپ بدمینتون

توپ های مخصوص بدمینتون در دو نوع پلاستیکی و توپ پری تولید می شوند. توپ های بدمینتون پلاستیکی و یا پردار که جهت بازی بدمینتون مورداستفاده قرار می گیرند دارای سری از جنس چوب پنبه و از 16 پر یا نایلون ساخته و روانه بازارهای ورزشی می شوند.

 

توپ پلاستیکی بدمینتون
توپ پلاستیکی بدمینتون به علت کاربری بیشتر عموما برای تمرینات و بازی های عادی مورد استفاده قرار می گیرد و از دوام و مقاومت بیشتری برخوردار هستند که جنس سر این نوع توپ از پلاستیک بوده و جنس بدنه آن نیز از پلاستیک که دارای مشبک های ریز هستند ساخته شده است. و وزن استاندارد آنها بین 5 الی 7 گرم است. لازم به ذکر است پس از خرید این نوع توپ مقداری روغن به قسمت توری توپ آغشته کنید تا با نرم شدن آن از پاره شدن توپ پیشگیری و به عمر مصرف آن افزوده شود.

 

توپ پری بدمینتون

توپ های پری در مسابقات حرفه ای بدمینتون مود استفاده قرار می گیرد که  عموما از 16 الی 14 پرک از پر غاز و یا اردک تشکیل شده اند و طول این پرها بین 60 تا 70 سانتی متر بوده  وزن استاندارد آنها بین 5/5 الی 4/72 گرم است. نحوه نصب پرها به شکلی است که خاصیت ایرودینامیک ایجاد می کند. در قسمت سر توپ از چوب پنبه ای به قطر 5 الی 7 سانتی متر استفاده شده است که معمولا با لایه ای از چرم پوشانده می شود. و از نظر سرعت توپ های پلاستیکی از سرعت بالاتری نسبت به توپ های پری یرخوردار هستند

 

انواع توپ بدمینتون تولیدی پیام اسپرت توپ بدمینتون طرح یونکس و معمولی می باشد که در دسته بندی و رنگهای مختلف تولید و بازار عرضه می شود برای اطلاع از قیمت توپ بدمینتون و سایر مشخصات با ما تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان بهره ببرید.