نردبان چابکی تمرینی فوتبال

پیام اسپرت تولید کننده نردبان چابکی تمرینی فوتبال با کیفیت و تولید ایرانی

 نردبان چابکی

نردبان چابکی تمرینی فوتبال برای چابکی بازیکن و تمرینات فشرده استفاده می شود. تعداد تمرین هایی که با این نردبان انجام می شود حدود چهل تمرین متفاوت می باشد این نردبان ها ارزان و قابل حمل می باشد و برای تقویت عضلات پا استفاده می شود ناگفته نماند تاثیرات بسزایی در ماهیچه های زیر شکم نیز دارد.

نردبان چابک در دسته تجهیزات ایروبیک و بدنسازی قرار می گیرد و عموما توسط ورزشکاران فوتبال استفاده می شود
نردبان چابکی از وسایل ورزشی است که برای انجام تمرینات سرعتی و تعادلی مورد استفاده قرار می گیرد. نردبان چابکی دارای 4 متر طول است و از جنس های مختلفی (لاستیک – فلز- چوب) ساخته می شود. این وسیله بسیار انعطاف پذیر و کم جا بوده و به آسانی قابل حمل است. نردبان چابکی با هدف افزایش سرعت، ارتقاء سرعت عکس العمل و تقویت قدرت بدنی ورزشکاران در شرایط مختلف طراحی و ساخته شده است. از این وسیله در تمرینات فوتبال، بسکتبال، تنیس و والیبال برای بهبود سرعت و عکس العمل بازیکنان در شرایط مختلف بازی مورد استفاده قرار داده می شود. 


فواید تمرین با نردبان چابکی 

استفاده از نردبان چابکی علاوه بر افزایش ظرفیت تمرینات هوازی باعث بالا رفتن قدرت بدنی، کالری سوزی و تناسب اندام را به همراه خواهد داشت. همچنین با افزایش هماهنگی و سرعت باعث تقویت ذهن و کنترل بر روی حرکات خواهد شد. 
تمرینات نردبان چابکی بسیار مفرح و شاد هستند و از یکنواختی تمرینی مانند سایر دستگاه های ورزش های هوازی برخوردار نیستند. تمرینات چابکی با اکتیو نگه داشتن جسم و مغز تمرین را هیجان انگیز و مفرح می کنند و حرکات تمرینی نردبان چابکی برای مفاصل پاها، تاندون و رباط ها و تقویت سیستم قابی بسیار سودمند هستند. 
در تمرینات نردبان چابکی عضلات پا و ران ها بیشتر درگیر هستند اما این به آن معنی نیست که سایر قسمت های بدن در تمرینات آن غیر فعال خواهند بود بلکه در تمرینات این وسیله حرکات تمرینی برای کمر، بازوها و سینه  تعریف شده است که باعث تقویت عضلات این قسمت ها خواهد شد به طور کلی میتوان گفت که در تمرینات نردبان چابکی هیچ یک از قسمت های بدن بدون فعالیت نخواهند بود از رو این وسیله در ورزش های مختلف برای گرم کردن بدن، عضلات و مفصل ورزشکاران مورد استفاده قرار می گیرد.
در رشته های ورزشی مانند فوتبال، تنیس، ورزش های رزمی، بسکتبال و ..داشتن سرعت، قدرت بدنی، رفلکس بدنی، و پاهای قوی بسیار مهم  است  از این رو انجام حرکات تمرینی نردبان چابکی  مبتواند برای ورزشکاران این رشته ها  بسیار مفید باشد. کیفیت تمرینی این وسیله به قدری ارزشمند است که درسازمان های نظامی مانند پلیس و ارتش استفاده از این وسیله برای افزایش سرعت و قدرت بدنی در برنامه تمرینی کماندوها و تکاوران گنجانده شده است. 
نردبان چابکی از نظر اقتصادی بسیار ارزان و مقرون به صرفه بوده و همچنین  کم جا و قابل حمل است میتوان این وسیله تمرینی را در هر جا و مکانی  و مورد استفاده قرار داد و از ورزش با آن لذت برد.

 

برای سفارش و دریافت مشخصات همراه با مشاوره رایگان و قیمت نردبان چابک با ما تماس حاصل فرمایید